ENGLISH KIDS ACADEMY PARTNERLİĞİNDE TAM ZAMANLI İNGİLİZCE EĞİTİMİ

rusça anaokulu, rusça eğitim

ACADEMY PARTNERLİĞİNDE İNGİLİZCE EĞİTİMİ OKULUMUZDA NASIL YÜRÜTÜLÜR

Okulumuz English Kids Academy ortaklığında tam zamanlı İngilizce eğitimi vermektedir. Bu eğitimde gruplardan sorumlu sınıf öğretmenlerimiz akademinin hazırlamış olduğu eğitim seminerleri ile dönem öncesi yoğun bir eğitime tabi tutulur. Yine akademinin değerlendirmesi sonucu eğitimini tamamlamış olan öğretmenlerimize çocuklarımızı eğitebileceklerine dair bir sertifika verilir ve eğitim sürecimiz böylelikle başlamış olur.
  Her ay English Kids Academy tarafından hazırlanan bültenler yaş gruplarına uygun şekilde (2-3 Yaş, 3-4 Yaş, 4-5 Yaş, 5-6 Yaş) okulumuza ulaştırılır ve bültenler aracılığıyla gruplardan sorumlu sınıf öğretmenlerimiz tarafından çocuklarımız eğitilir. Bununla beraber her ay akademi tarafından görevlendirilen bir koordinatör eğitimci tarafından grup sorumlularımız yeniden eğitilip değerlendirilir.
  İhtiyaç doğduğu takdirde ihtiyaca yönelik takviye programları uygulanır ve ay sonunda çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin aylık gelişim raporları düzenlenir. Sene sonunda her bir çocuğumuza özel karneler hazırlanarak yıllık gelişimi kaydedilir. Böylelikle yavrunuz kurumumuzdan ayrılırken sağlam bir İngilizce temeli edinmiş olarak ilköğretime başlar.

  ENGLISH KIDS ACADEMY KİMDİR?

Türkiye’nin ilk ve tek “Telaffuz Kontrol” ve “Ses Tanıma” teknolojisine sahip English Kids Academy, kendisini çocukların sürekli değişen, gelişen ilgi alanlarına ve tecrübelerine kendini otomatik olarak uyarlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Binden fazla İngilizce temelli oyun ve etkinlik, yabancı dilin yanı sıra çocukların çoklu zekâ gelişimi için gerekli bir çok yeteneği de kazandırır.
English Kids Academy dünyada milyonlarca kişi ve binlerce eğitim kurumu tarafından kullanılmakta ve Avrupa Birliği tarafından da desteklenmektedir.
English Kids Academy içerisinde yüzlerce karaoke ile çocuklar çok rahatlıkla İngilizce şarkılar öğrenebilirler
Keşif Stüdyosu’nda şarkılar dinleyip klipleri izleyebilirler
Uygulama Stüdyosu’nda karşılaştırmalı olarak şarkıları satır satır dinleyip, telaffuzlarını da geliştirerek (Telaffuz Kontrol Sistemi sayesinde) kayıt yaparak çalışabilirler
Kayıt Stüdyosu’nda ise tüm şarkıları müzikleri ile birlikte seslendirebilir, kendi kayıtlarını oluşturabilirler
Resim Galerisi okul öncesi tüm müfredatı içermektedir. Burada öğrencilerimiz hem interaktif flash kartlar sayesinde binlerce kelime öğrenebilmekte, sınırsızca dinleme ve telaffuz etkinlikleri yapabilmektedirler.
Çizgi filmler kısmında yüzlerce çizgi film izleyebilir ve İngilizce konuşma yeteneklerini en sevdikleri ya da diledikleri karakteri oynayarak geliştirebilirler.
Çocuklar kayıt Stüdyosu’nda ise filmlerin tamamını seslendirip, kaydedebilir ve eserleri tekrar tekrar izleyebilirler.

NOT: BU GRUPLAR TÜRKÇE GRUPLAR OLUP TAM ZAMANLI İNGİLİZCE GRUPLARINDAN FARKLI İŞLEYİŞE SAHİPTİR.
Tam zamanlı İngilizce gruplarında yavrularımız Türkçe konuşmazlar her türlü aktivite, oyun, atölye çalışmalarında, yemekte, tuvalet ihtiyaçlarını giderirken dahi İngilizce konuşmaktadır. Öğretilen İngilizce Amerikan aksanı ile öğretilir ve yavrularımız okulu bitirdiklerinde anadilleri gibi hatta çoğu zaman anadillerinden daha iyi düzeyde İngilizce konuşabilir hale gelirler.