Mavimasal Anaokulu | Eğitimlerimiz

ingilizce anaokulu, mavi masal anaokulu

Bu grupta Türkçe konuşulmaz. Anadil olarak İngilizce öğretilir. Yavrularımız seçmeli ders olarak Rusça ve İspanyolca dillerinden faydalanabilirler. Montessori metodu ile Eğitim tam zamanlı olarak verilir ve çocuklar okulumuzdan ayrılırken İngilizce konuşma becerileri anadili seviyesindedir. Grup kontenjanı 10 kişidir.

rusça anaokulu, mavi masal anaokulu

Bu grupta Türkçe konuşulmaz. Anadil olarak Rusça öğretilir. Yavrularımız seçmeli ders olarak İngilizce ve İspanyolcadan faydalanabilirler. Montessori metodu ile eğitimler tam zamanlı olarak verilir ve çocuklarımız okulumuzdan ayrılırken Rusça konuşma becerileri anadili seviyesindedir. Grup kontenjanı 10 kişidir.

anaokulu, mavi masal anaokulu, anaokulu oyun

Bu gurubumuz 30-36 aylık miniklerimizin oyun ihtiyacını karşılamak üzere oluşturulmuş Türkçe gruplardır. Daha çok dil gelişimi ve sosyal beceriler üzerine yoğunlaşılmış olan bu grupta %100 montessori eğitimi verilmektedir. Kurgulanan tüm oyunlar ve yapılacak tüm atölye çalışmalarında Montessori yaklaşımı uygulanmaktadır.

anaokulu, mavi masal anaokulu, anaokulu oyun

Bu grupta ağırlıklı olarak kullandığımız yaklaşımlar Montessori ve GEMS metotlarıdır. Çocukların İngilizce eğitimleri English Kids Academy (EKA) tarafından yürütülür. Bunun artısında Rusça ve İspanyolca derslerini seçmeli ders olarak alırlar. Atölye çalışmaları aralıksız yürütülür. Çok çeşitli ve çok yönlü gelişim ön planda tutulmaktadır. Çocukları sık sık farklı branş öğretmenleri ile bir araya getirerek hayatın her alanını deneyimlemesi ve bu sayede yeteneklerini ve hobilerini keşfetmeleri amaçlanmıştır. Grupların kontenjanları 7 kişidir

anaokulu, mavi masal anaokulu, anaokulu oyun

Bu gruplarda yavrularımızın eğitimlerini yine Montessori ve GEMS yaklaşımı ile paralel yürütürüz. Yabancı dil desteği EKA tarafından verilmektedir. Grup kontenjanı 12 kişidir. Yaş yelpazesi diğer gruplara nazaran daha geniştir. 3-4-5 yaş grupları birlikte ilerleyebilir.